“MK Business Link to firma, która powstała z pasji do tworzenia wielowymiarowych relacji pomiędzy stronami z różnych kultur.”

we bring together cultures, companies, people

Wizja

 

Naszą ambicją jest jak najlepsze wypozycjonowanie polskich firm i ich oferty na rynkach MENASA, zarówno w wymiarze reputacji marki jak i w wymiarze obrotów handlowych.

Misja

 

Naszą misją jest budowanie platform współpracy w oparciu o ugruntowane relacje międzykulturowe, biznesowe oraz interpersonalne.

Małgorzata jest założycielem i prezesem firmy MK Business Link Sp. z o.o., wspierającej polskie przedsiębiorstwa w ekspansji zagranicznej oraz zajmującej się pozyskiwaniem kapitału do projektów inwestycyjnych. Jest prawnikiem, ekonomistą, licencjonowanym doradcą podatkowym. Doświadczenie doradcze zdobywała na wysokich stanowiskach menadżerskich w firmach konsultingowych Arthur Andersen i  Ernst & Young.  Doświadczenie w zakresie zarządzania oraz biznesu zdobyła pracując jako Dyrektor Zarządzający w instytucjach finansowych takich jak : Grupa PZU Polska, Spółki z Grupy KBC.  Doświadczenie w dyplomacji miała możliwość uzyskać pracując jako doradca strategiczny Ambasadora Polski w Abu Dhabi. Mieszkając w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zdobyła wielu przyjaciół, nawiązała wiele cennych relacji biznesowych, poznała specyfikę i kulturę rynków bliskowschodnich. Jej doświadczenie oraz osiągnięcia w relacjach polsko-emirackich zostały potwierdzone wieloma listami rekomendacyjnymi. 

 

email: m.kasinska@mkbl.eu

 

Małgorzata Panek-Kasińska

CEO & Founder
 

Probir Chakraborty

Probir posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe z pracy w firmach inżynieryjnych, przemysłowych i inwestycyjnych, gdzie zajmował ważne stanowiska korporacyjne, nadzorując międzynarodowe finanse, restrukturyzację refinansowanie oraz rozwój biznesu. Probir był dyrektorem operacyjnym strefy ekonomicznej RAK Investment Authority w ZEA, gdzie zajmował się odpowiedzialnością za P&L (rachunek zysków i strat) oraz prowadził działalność w zakresie m.in. rozwoju, leasingu, sprzedaży. W swojej karierze Probir realizował duże transakcje M&A i JV z firmami z listy Fortune 500, a także opracował międzynarodowe plany strategiczne i finansowe. Posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu finansowania projektów. Probir odgrywał kluczową rolę w finansach w Essar Steel, Nicholas Piramal i Sterlite Industries (Vedanta Resources) oraz funkcję dyrektora finansowego i finansowego w Esdee Aluminium (Indie), McNulty Group Holding Company (Wielka Brytania) i Sun Metals (Oman). Probir posiada MBA z certyfikatami finansowymi i księgowymi. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej DC Global. 

 

Ravi Krishnan

Ravi ma 15-letnie doświadczenie w firmach z różnych sektorów biznesowych w ZEA, Stanach Zjednoczonych i Indiach. Rozpoczął karierę w firmie Dell w Stanach Zjednoczonych. Następnie pracował w strefie ekonomicznej RAK Investment Authority w ZEA, gdzie prowadził specjalne projekty i ściśle współpracował z jej dyrektorem generalnym w opracowywaniu i nadzorowaniu strategicznych i finansowych celów organizacji. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie rozwoju produktów, zarządzaniu projektami operacyjnymi, doradztwie strategicznym w sektorach produkcji i logistyki oraz fuzjach i przejęciach w regionie GCC i Afryce. Ravi doradzał między innymi międzynarodowemu konsorcjum w pomyślnym przetargu na prywatyzację strategicznego portu żeglugowego w Azji Zachodniej i pomógł opracować strategię krajowej logistyki i usług dystrybucyjnych dla rządu jednego z krajów afrykańskich. Ravi uzyskał tytuł MBA na University of Virginia w Darden School of Business i BS w dziedzinie inżynierii mechanicznej na University of Texas w Austin. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej DC Global. 

 

Nagłówek 1

Jakub Skurczyński

Project Manager

Patrycja Dąbrowska

Project Manager

Arianna Aglietti

Project Manager

OPINIE O NAS

“Pani Małgorzata Panek Kasińska (CEO MK Business Link) szybko dostosowała się do realiów emirackich i nauczyła jak żyć oraz efektywnie tu pracować. Jest osobą bardzo szanowaną zarówno pośród Emiratyczyków, jak również obcokrajowców i tutejszych Polaków; posiada bardzo dobrą reputację."

Ambasador RP w Abu Dhabi
prof. Adam Krzymowski

“MK Businss Link wnosi unikalną znajomość rynku, energię i najwyższy poziom umiejętności, który z pewnością pomoże  poszerzyć i wzmocnić naszą ofertę usług kierowanych do klientów z polskiego rynku."

Govermentof Ras Al Khaimah
RAK Investment Authority

„Zakres działalności obejmował organizowanie misji, spotkań B2B podczas targów, (…) wraz ze wsparciem i doradztwem podczas całej imprezy. Oceniamy wydarzenie jako wysoce skuteczne i udane” o Prywatnej Misji Handlowej.

Happy More Skin Care

  Owner, Agata Podczaska

„MK Business Link Sp. Z o. o. swoje zadana realizuje w sposób w pełni profesjonalny, wyróżniający się bardzo dużym zaangażowaniem, kierowaniem się interesem klienta, dobrą znajomością uwarunkowań lokalnego rynku oraz szeroką siecią sprawdzonych kontaktów. (…), firma jest ceniona na rynku lokalnym oraz obdarzona zaufaniem przez lokalnych przedsiębiorców."

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

  Dyrektor działu Rozwoju Przedsiębiorczości, Katarzyna Matuszak

© 2020 by MK Business Link

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon

FOLLOW US:

  • w-facebook
  • Twitter Clean