“MK Business Link to firma, która powstała z pasji do tworzenia wielowymiarowych relacji pomiędzy stronami z różnych kultur.”

we bring together cultures, companies, people

Wizja

 

Naszą ambicją jest jak najlepsze wypozycjonowanie polskich firm i ich oferty na rynkach MENASA, zarówno w wymiarze reputacji marki jak i w wymiarze obrotów handlowych.

Misja

 

Naszą misją jest budowanie platform współpracy w oparciu o ugruntowane relacje międzykulturowe, biznesowe oraz interpersonalne.

Małgorzata jest założycielem i prezesem firmy MK Business Link Sp. z o.o., wspierającej polskie przedsiębiorstwa w ekspansji zagranicznej oraz zajmującej się pozyskiwaniem kapitału do projektów inwestycyjnych. Jest prawnikiem, ekonomistą, licencjonowanym doradcą podatkowym. Doświadczenie doradcze zdobywała na wysokich stanowiskach menadżerskich w firmach konsultingowych Arthur Andersen i  Ernst & Young.  Doświadczenie w zakresie zarządzania oraz biznesu zdobyła pracując jako Dyrektor Zarządzający w instytucjach finansowych takich jak : Grupa PZU Polska, Spółki z Grupy KBC.  Doświadczenie w dyplomacji miała możliwość uzyskać pracując jako doradca strategiczny Ambasadora Polski w Abu Dhabi. Mieszkając w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zdobyła wielu przyjaciół, nawiązała wiele cennych relacji biznesowych, poznała specyfikę i kulturę rynków bliskowschodnich. Jej doświadczenie oraz osiągnięcia w relacjach polsko-emirackich zostały potwierdzone wieloma listami rekomendacyjnymi. 

 

email: m.kasinska@mkbl.eu

 

Małgorzata Panek-Kasińska

CEO & Founder
 

Probir Chakraborty

Probir posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe z pracy w firmach inżynieryjnych, przemysłowych i inwestycyjnych, gdzie zajmował ważne stanowiska korporacyjne, nadzorując międzynarodowe finanse, restrukturyzację refinansowanie oraz rozwój biznesu. Probir był dyrektorem operacyjnym strefy ekonomicznej RAK Investment Authority w ZEA, gdzie zajmował się odpowiedzialnością za P&L (rachunek zysków i strat) oraz prowadził działalność w zakresie m.in. rozwoju, leasingu, sprzedaży. W swojej karierze Probir realizował duże transakcje M&A i JV z firmami z listy Fortune 500, a także opracował międzynarodowe plany strategiczne i finansowe. Posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu finansowania projektów. Probir odgrywał kluczową rolę w finansach w Essar Steel, Nicholas Piramal i Sterlite Industries (Vedanta Resources) oraz funkcję dyrektora finansowego i finansowego w Esdee Aluminium (Indie), McNulty Group Holding Company (Wielka Brytania) i Sun Metals (Oman). Probir posiada MBA z certyfikatami finansowymi i księgowymi. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej DC Global. 

 

Ravi Krishnan

Ravi ma 15-letnie doświadczenie w firmach z różnych sektorów biznesowych w ZEA, Stanach Zjednoczonych i Indiach. Rozpoczął karierę w firmie Dell w Stanach Zjednoczonych. Następnie pracował w strefie ekonomicznej RAK Investment Authority w ZEA, gdzie prowadził specjalne projekty i ściśle współpracował z jej dyrektorem generalnym w opracowywaniu i nadzorowaniu strategicznych i finansowych celów organizacji. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie rozwoju produktów, zarządzaniu projektami operacyjnymi, doradztwie strategicznym w sektorach produkcji i logistyki oraz fuzjach i przejęciach w regionie GCC i Afryce. Ravi doradzał między innymi międzynarodowemu konsorcjum w pomyślnym przetargu na prywatyzację strategicznego portu żeglugowego w Azji Zachodniej i pomógł opracować strategię krajowej logistyki i usług dystrybucyjnych dla rządu jednego z krajów afrykańskich. Ravi uzyskał tytuł MBA na University of Virginia w Darden School of Business i BS w dziedzinie inżynierii mechanicznej na University of Texas w Austin. Obecnie jest Partnerem w firmie doradczej DC Global. 

 

Nagłówek 1

Dorota Majchrzak

Business Development Manager

Ewelina Groman

Business Development Manager

Arianna Aglietti

Consultant

OPINIE O NAS

“Pani Małgorzata Panek Kasińska (CEO MK Business Link) szybko dostosowała się do realiów emirackich i nauczyła jak żyć oraz efektywnie tu pracować. Jest osobą bardzo szanowaną zarówno pośród Emiratyczyków, jak również obcokrajowców i tutejszych Polaków; posiada bardzo dobrą reputację."

Ambasador RP w Abu Dhabi
prof. Adam Krzymowski

“MK Businss Link wnosi unikalną znajomość rynku, energię i najwyższy poziom umiejętności, który z pewnością pomoże  poszerzyć i wzmocnić naszą ofertę usług kierowanych do klientów z polskiego rynku."

Govermentof Ras Al Khaimah
RAK Investment Authority

„Zakres działalności obejmował organizowanie misji, spotkań B2B podczas targów, (…) wraz ze wsparciem i doradztwem podczas całej imprezy. Oceniamy wydarzenie jako wysoce skuteczne i udane” o Prywatnej Misji Handlowej.

Happy More Skin Care

  Owner, Agata Podczaska

© 2018 by MK Business Link

FOLLOW US:

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon