Expo 2020 szansą dla polskich przedsiębiorstw

"Całe Emiraty żyją tym wydarzeniem, budują hale wystawiennicze, całą infrastrukturę drogową, hotele, centra handlowe, mosty, nowe lotnisko. To ogromna szansa dla polskich firm, w zasadzie ostatni dzwonek, żeby się tu pojawić. Ten czas powinny wykorzystać polskie przedsiębiorstwa i zacząć nawiązywać relacje z emirackimi partnerami"- Małgorzata Panek-Kasińska.

Forum gospodarcze 

20.05.2016

Przedstawiciele MK Business Link wzięli udział w Forum Gospodarczym Polska -Unia Europejska-Rada Współpracy Zatoki zorganizowanym w Ministerstwie Rozwoju. Głównym celem wydarzenia było dostarczenie informacji o możliwościach rozwijania działalności na rynkach państw Rady Współpracy Zatoki. W imieniu MK Business Link w jednym z paneli ekspertem była Małgorzata Panek Kasińska, która mówiła o kwestiach dotyczących wsparcia przedsiębiorców w ekspansji na nowe rynki i wyzwaniach związanych z taką ekspansją.

Polski przemysł drzewny chce podbić Emiraty

06.04.2016

Prawie 300 firm z niemal 80 krajów - w tym ponad 20 polskich przedsiębiorców z branży drzewnej - bierze udział w targach WoodShow w Dubaju. Jak mówi PAP minister środowiska ZEA, Emiraty to regionalne centrum importu drewna, dające możliwość ekspansji na cały Bliski Wschód. Branża drzewna wytwarza ponad 2 proc. polskiego PKB.

Relacja: OnetBiznes

Film: Tutaj

Spotkanie w Bristolu "Expand Your Business to Poland"

16.03.2016

W Warszawie odbyło się spotkanie „Expand Your Business to Poland”. Celem wydarzenia było umożliwienie nawiązania owocnych relacji biznesowych między polskimi i emirackimi partnerami MK Business Link oraz zachęcenie naszych emirackich gości przebywających w Polsce do inwestowania w naszym kraju.

Święto Narodowe ZEA zorganizowane przez Ambasadę ZEA w Polsce

02.12.2015

Z okazji Święta Narodowego Emiratów Arabskich zespół MK Business Link został zaproszony na oficjalne uroczystości Ambasady ZEA w Polsce.

 

Konferencja w Gdańsku

14.09.2015

MK Business Link we współpracy z Pracodawcami Pomorza zorganizowała dla gdańskich firm konferencję "Jak rozwinąć działalność na Bliskim Wschodzie, na przykładzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich". Celem wydarzenia było zachęcenie polskich przedsiębiorców do ekspansji zagranicznej w regionie Bliskiego Wschodu.

Na zdjęciu Anna Parysz z MK Business Link podczas swojego wystąpienia o istotnych różnicach kulturowych w relacjach biznesowych.

Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup w Warszawie

23.08.2015

Na zaproszenie Pani Lary Sawaya, Dyrektora Międzynarodowych Wyścigów Koni Arabskich Sheikh Mansoor Bin Zayed Al Nahyan, zespół MK Business Link uczestniczył w polskiej edycji tego wydarzenia, która odbyła się na warszawskim Służewiu.  

World Arabian Horse Racing 2015

27.05.2015

Małgorzata Panek Kasińska, CEO MK Business Link na zaproszenie Ambasady ZEA w Polsce uczestniczyła w World Arabian Horse Racing Festival 2015 na terenie Wyścigów Konnych Służewiec. 
 

Na zdjęciu Prezes MK Business Link, Małgorzata Panek-Kasińska z konsulem ZEA w Polsce Panem Ahmedem Abdalla Burhaima.

© 2020 by MK Business Link

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon

FOLLOW US:

  • w-facebook
  • Twitter Clean