Expo 2020 szansą dla polskich przedsiębiorstw

"Całe Emiraty żyją tym wydarzeniem, budują hale wystawiennicze, całą infrastrukturę drogową, hotele, centra handlowe, mosty, nowe lotnisko. To ogromna szansa dla polskich firm, w zasadzie ostatni dzwonek, żeby się tu pojawić. Ten czas powinny wykorzystać polskie przedsiębiorstwa i zacząć nawiązywać relacje z emirackimi partnerami"- Małgorzata Panek-Kasińska.

Forum gospodarcze
Forum gospodarcze 

20.05.2016

Przedstawiciele MK Business Link wzięli udział w Forum Gospodarczym Polska -Unia Europejska-Rada Współpracy Zatoki zorganizowanym w Ministerstwie Rozwoju. Głównym celem wydarzenia było dostarczenie informacji o możliwościach rozwijania działalności na rynkach państw Rady Współpracy Zatoki. W imieniu MK Business Link w jednym z paneli ekspertem była Małgorzata Panek Kasińska, która mówiła o kwestiach dotyczących wsparcia przedsiębiorców w ekspansji na nowe rynki i wyzwaniach związanych z taką ekspansją.

Polski przemysł drzewny chce podbić Emiraty

06.04.2016

Prawie 300 firm z niemal 80 krajów - w tym ponad 20 polskich przedsiębiorców z branży drzewnej - bierze udział w targach WoodShow w Dubaju. Jak mówi PAP minister środowiska ZEA, Emiraty to regionalne centrum importu drewna, dające możliwość ekspansji na cały Bliski Wschód. Branża drzewna wytwarza ponad 2 proc. polskiego PKB.

Relacja: OnetBiznes

Film: Tutaj

Expand Your Business to Poland
Expand Your Business to Poland

Expand Your Business to Poland
Expand Your Business to Poland

Wystąpienie Małgorzaty Panek Kasińskiej, CEO MK Business Link, na temat istotnych aspektów dotyczących ekspansji i obecności na rynku Emiratów Arabskich.

Expand Your Business to Poland
Expand Your Business to Poland

Expand Your Business to Poland
Expand Your Business to Poland

1/6
Spotkanie w Bristolu "Expand Your Business to Poland"

16.03.2016

W Warszawie odbyło się spotkanie „Expand Your Business to Poland”. Celem wydarzenia było umożliwienie nawiązania owocnych relacji biznesowych między polskimi i emirackimi partnerami MK Business Link oraz zachęcenie naszych emirackich gości przebywających w Polsce do inwestowania w naszym kraju.

MK Business Link & Ambasada
Święto Narodowe ZEA zorganizowane przez Ambasadę ZEA w Polsce

02.12.2015

Z okazji Święta Narodowego Emiratów Arabskich zespół MK Business Link został zaproszony na oficjalne uroczystości Ambasady ZEA w Polsce.

 

MK Business Link konferencje
Konferencja w Gdańsku

14.09.2015

MK Business Link we współpracy z Pracodawcami Pomorza zorganizowała dla gdańskich firm konferencję "Jak rozwinąć działalność na Bliskim Wschodzie, na przykładzie Zjednoczonych Emiratów Arabskich". Celem wydarzenia było zachęcenie polskich przedsiębiorców do ekspansji zagranicznej w regionie Bliskiego Wschodu.

Na zdjęciu Anna Parysz z MK Business Link podczas swojego wystąpienia o istotnych różnicach kulturowych w relacjach biznesowych.

Festiwal Konia Arabskiego 2015
Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan Cup w Warszawie

23.08.2015

Na zaproszenie Pani Lary Sawaya, Dyrektora Międzynarodowych Wyścigów Koni Arabskich Sheikh Mansoor Bin Zayed Al Nahyan, zespół MK Business Link uczestniczył w polskiej edycji tego wydarzenia, która odbyła się na warszawskim Służewiu.  

Małgorzata Panek Kasińska
World Arabian Horse Racing 2015

27.05.2015

Małgorzata Panek Kasińska, CEO MK Business Link na zaproszenie Ambasady ZEA w Polsce uczestniczyła w World Arabian Horse Racing Festival 2015 na terenie Wyścigów Konnych Służewiec. 
 

Na zdjęciu Prezes MK Business Link, Małgorzata Panek-Kasińska z konsulem ZEA w Polsce Panem Ahmedem Abdalla Burhaima.