MK Business Link we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego zorganizowało misję branży drzewnej i meblowej do Mumbaju. Wyjazd był powiązany z targami WorldBuild India. 

Pierwszego dnia obyły się dwa bardzo konkretne, biznesowe spotkania: z dużym przedsiębiorcą z branży drzewnej i meblowej, właścicielem 33 ogromnych showroomów w Indiach , importerem gotowych produktów z drewna oraz największym importer forniru, sklejki, termo-drewna i podłóg w Indiach oraz importerem zainteresowanym meblami ogrodowymi. 

Drugi dzień naszej misji to zorganizowane przez MK Business Link we współpracy z FIEO (Federation of Indian Export Organizations) pierwsze Polsko-Indyjskie Forum Gospodarcze Przemysłu Drzewnego i Meblowego. Forum zaszczycił swoją obecnością Konsul Generalny RP w Mumbaju, Pan Leszek Brenda. W sumie w Forum wzięło udział 20 właścicieli i prezesów firm z Indii, zainteresowanych ofertami z Polski. Forum miało charakter biznesowy. 

Trzeci dzień to udział w targach World Build India 2018.  Targi nie zachwyciły rozmachem. Po lunchu, zgodnie z życzeniem uczestników misji, postanowiliśmy wykorzystać czas na poznanie Mumbaju.

Obecność podczas  tego wydarzenia to szansa na zdobycie nowych rynków zbytu i nawiązania współpracy z partnerami z całego świata. Zapraszamy do udziału w przyszłych misjach gospodarczych Mk Business Link!

 

Indie 2018
Indie 2018

Indie 2018
Indie 2018

Indie 2018
Indie 2018

Indie 2018
Indie 2018

1/12