Galeria:

MK Business Link na konferencji w Krakowie

11.09.2018

W dniu 11 września Pani Prezes Małgorzata Panek-Kasińska była prelegentem podczas przedwyjazdowego spotkania małopolskich przedsiębiorców na targi GITEX Technology Week w Dubaju. Jako oficjalny Agent GITEX w Polsce mówiła o potencjale ZEA dla branży IT, w szczególności o targach jako platformie nawiązywania relacji.

Expand Your Business to Pakistan!

 24.05.17

W środę 24.05.2017 r. w Ambasadzie Pakistanu w Warszawie miało miejsce spotkanie EXPAND YOUR BUSINESS TO PAKISTAN.

 

Wraz z zebranymi gośćmi dyskutowaliśmy o perspektywach oraz potencjale rynku pakistańskiego, omawialiśmy też najważniejsze zagadnienia dotyczące uwarunkowań kulturowych oraz biznesowych związanych ze współpracą z tym krajem. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele polskich przedsiębiorstw zainteresowanych ekspansją na rynku Pakistanu, przedstawiciele MK Business Link oraz EXPO Business Connections – inicjatorzy przedsięwzięcia. Dodatkowo spotkanie swoją obecnością uświetnili dr hab. Agnieszka Kuszewska – ekspert ds. rynków Azji Południowej i Ambasador Pakistanu dr Khalid H. Memon.

 

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 10.07.2017 r.

MK Business Link na Targach Kosmetycznych
w Dubaju

 14-16.05.17

To była kolejna edycja Targów Kosmetycznych w Dubaju, gdzie MK Business Link wspierała swoich klientów z Polski poprzez zorganizowanie stoisk, spotkania B2B, promocję i ekspansję na rynki Bliskiego Wschodu. W ty roku również wspieraliśmy naszych partnerów z Ukrainy.

 

Targi Beautyworld Middle East to największe wydarzenie tego typu w regionie. W okresie 14-16 maja 2017 r. miała miejsce edycja targów, która zgromadziła ponad 1500 wystawców z ponad 60 krajów.

MK Business Link wspiera polski sektor budowlany w ekspansji na rynkach Bliskiego Wschodu!

20-25.11.16 

Zespół MK Business Link ponownie przebywał wraz z przedsiębiorcami z Polski z misją w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Tym razem wizyta powiązana była z uczestnictwem w największych w regionie MENA targach konstrukcyjno - budowlanych The Big 5 Show, odbywających się w Dubaju w dniach 21-24.11.16 r.

 

Tegoroczna edycja targów koncentrowała się wokół rozpoczętych tego lata prac związanych z budową infrastruktury oraz obiektów na EXPO 2020, okrzykniętym już mianem „The First Mega Event in the Middle East”.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy program wysoce efektywnych spotkań. Rozmowy B2B zarówno z przedstawicielami biznesu,jak i organizacji rządowych, w tym Dubajskiej Izby Handlowej oraz przemysłowej strefy ekonomicznej Emiratu Abu Dhabi, zaowocowały konkretnymi nowymi możliwościami biznesowymi. Oczywiście poza częścią biznesową, w chwilach wolnych zwiedziliśmy najciekawsze atrakcje ZEA.

Festiwal Konia Arabskiego 2016 w Warszawie

21.08.2016

Na zaproszenie Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce MK Business Link uczestniczyło w Festiwalu Konia Arabskiego 2016  w Warszawie. Jak zawsze polska edycja prestiżowych wyścigów koni arabskich dostarczyła wielu emocji. Po wyścigach zostaliśmy zaproszeni na kawę z Mistrzynią Olimpijską Panią Anitą Włodarczyk w gronie przyjaciół z Emiratów.

The Burj CEO Awards

12.08.2016

Na zaproszenie naszych partnerów biznesowych z Emiratów Arabskich, CEO MK Business Link, Malgorzata Panek-Kasinska, uczestniczyła w The Burj CEO Business Summit i Burj CEO Awards w Waszyngton. 
W wydarzeniu uczestniczyli członkowie rodziny królewskiej z Dubaju, senatorowie, kongresmeni, prezesi firm z całego świata, wysokie kierownictwo międzynarodowych spółek. Obecnych było wielu przedstawicieli znanych na całym świecie marek.

Zarówno konferencja jak i gala zaowocowały licznymi relacjami i możliwościami biznesowymi.

IV Polish Food Export Forum

21.06.2016

Na zaproszenie dziennika Rzeczpospolita, Małgorzata Panek-Kasińska CEO MK Business Link, wzięła udział w roli eksperta w IV Polish Food Export Forum.

Debata była poświęcona strategii rozwoju branży spożywczej wobec wyzwań globalnego rynku oraz kreowaniem marki polskiej żywności na rynkach międzynarodowych. 

To kolejna inicjatywa związana z promocją polskiego eksportu na rynki międzynarodowe, w którym przedstawiciele MK Business Link dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat rynków Bliskiego Wschodu.

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez MK Business Link.

Relacja prasowa: Rzeczpospolita

Arabskie destynacje u "Pracodawców Pomorza" 

20.05.2016

W Gdańsku odbyły się biznesowe warsztaty turystyczne z emiracką firmą North Tours. Celem wydarzenia było umożliwienie nawiązania owocnych relacji biznesowych i zapoznanie się z ofertą turystyczną North Tours.

Relacje z wydarzenia: Pracodawcy Pomorza

Workshop firmy turystycznej  z Dubaju w Polsce

15-23.05.2016

MK Business Link na zlecenie znaczącego touroperatora z Dubaju zorganizowała workshop dla polskich firm turystycznych. Wydarzenie odbyło się 16.05.2016 w Hotelu Bristol. 

Przedstawiciele firmy podczas pobytu w Polsce uczestniczyli również w I Emirates & Europe Economic Forum, konferencji "Seven Emirates- One Destination" oraz odwiedzili Gdańsk.

© 2020 by MK Business Link

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon

FOLLOW US:

  • w-facebook
  • Twitter Clean