KINO DRIVE-IN

13 maja 2020

Noce filmowe stały się hitem dzięki zamknięciu kin na całym świecie w czasie pandemii koronawirusa. Mieszkańcy ZEA wkrótce będą mieli powód, by sięgnąć po popcorn, gdy w Mall of the Emirates pojawi się kino samochodowe w stylu vintage.

Obiekt Al Barsha postawił ekran na swoim parkingu na dachu. Duży ekran znajduje się tuż pod stokiem Ski Dubai, a klienci mogą oglądać najnowsze filmy z Hollywood ze swoich pojazdów.

Pojemność kina jest ograniczona do 75 samochodów, z maksymalnie dwoma osobami w każdym pojeździe. Personel zapewni również, że klienci będą przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu społecznego.

Zgodnie z przepisami rządowymi osoby powyżej 60. roku życia oraz dzieci w wieku od 3 do 12 lat nie mają wstępu do centrum handlowego i kina samochodowego.

Wpływy z pierwszego pokazu w niedzielę 17 maja zostaną przeznaczone na inicjatywę 10 milionów posiłków, która ma na celu pomóc ludziom, którzy polegaliby na meczetach podczas jedzenia w czasie Ramadanu. Kampania jest prowadzona przez Sheikha Hind bint Maktoum, żonę szejka Mohammeda, a nadzorowana jest przez globalne inicjatywy Mohammeda bin Rashida Al Maktouma.

Źródło: https://www.thenational.ae/arts-culture/film/vox-cinemas-launches-a-drive-in-theatre-at-mall-of-the-emirates-1.1018864#5

© 2020 by MK Business Link

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon

FOLLOW US:

  • w-facebook
  • Twitter Clean