GALERIA

Expand Your Business to Emirates

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z zorganizowanej przez MK Business Link misji gospodarczej polskiego przemysłu drzewnego, tym razem do Indii.

Misja Gospodarcza MK Busienss Link

Serdecznie zapraszamy na zapoznanie się z relacją z misji branżowej do Dubaju. Wyjazd był powiązany z targami WoodShow, które odbyły się w dniach 4-6 kwietnia 2016 roku

Serdecznie zapraszamy na zapoznanie się z relacją z zorganizowanych przez MK Business Link konferencji bizesowych dla polskich przedsiębiorców. 

KOWR - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

7.02.2020

7 lutego w Warszawie odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego pt. „Możliwości współpracy handlowej i inwestycyjnej na rynku rolno-spożywczym ZEA” zorganizowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, w którym udział wzięli polscy przedsiębiorcy planujący ekspansję i wybierający się na Gulfood Trade Show w Dubaju. Spotkanie było nie tylko świetną okazją do zaczerpnięcia wiedzy od specjalistów, ale również do nawiązania kontaktów biznesowych i podzielenia się doświadczeniami.

Na zaproszenie Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, CEO MK Business Link, Małgorzata Panek-Kasińska, miała przyjemność podzielić się z przedsiębiorcami praktycznymi informacjami na temat tego jak rozpocząć ekspansję do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - jakie warunki trzeba spełniać, na co się przygotować i co jest kluczem do sukcesu. W spotkaniu wraz z MK Business Link uczestniczyli m.in. Ministerstwo Rozwoju, Ambasada ZEA, RAQAM Consultancy DMCCPolska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH.

WTM London 2019

4-6.11.2019

MK Business Link na zaproszenie Expo 2020 Dubai odwiedzili WTM London 2019 (International Travel Trade Show). Podczas targów rozmawialiśmy o współpracy z Expo 2020 Dubai w celu zagwarantowania przedsiębiorcom z Polski jak najlepszej oferty związanej z wydarzeniem. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w działalności na rynku ZEA, zostaliśmy obdarzeni zaufaniem organizatorów pierwszej na Bliskim Wschodzie światowej wystawy, z którymi uzgodniliśmy bardzo ciekawe branżowe pakiety EXPO TRIPS.

Program Handlu Zagranicznego

15-17.09.2019

15-17 października w Warszawie, Katowicach i Krakowie odbyło się wydarzenie pt. „Program Handlu Zagranicznego” zorganizowane przez BNP Paribas Bank Polska wraz z partnerami: Bisnode Polska, KUKE S.A. - Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i dziennikiem Rzeczpospolita, w którym udział wzięli polscy przedsiębiorcy - zarówno dopiero planujący ekspansję, jak i ci, którzy pierwsze kroki i doświadczenia mają już za sobą. Program ten jest nie tylko świetną okazją do zaczerpnięcia wiedzy od specjalistów, ale również do nawiązania kontaktów biznesowych i podzielenia się doświadczeniami.

Na zaproszenie BNP Paribas Bank Polska, CEO MK Business Link, Malgorzata Panek-Kasinska, miała przyjemność podzielić się z przedsiębiorcami praktycznymi informacjami na temat tego jak rozpocząć ekspansję do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - jakie warunki trzeba spełniać, na co się przygotować i co jest kluczem do sukcesu.

GITEX 2019

6-10.10.2019

W tym roku na GITEX Technology Week i GITEX Future Stars zabraliśmy ze sobą prawie 60 firm z Polski. Wydarzenia te pokazują najnowsze, najbardziej innowacyjne i kreatywne pomysły na przyszłość naszej cywilizacji.

 

Tegoroczna edycja targów przyciąga rekordową liczbę osób. Ponad 100 000 odwiedzających, prawie 5 000 wystawców z ponad 140 krajów szukała wspólnych projektów w celu rozwoju technologii.

Wizyta w parku Badawczo-Technologiczno-Innowacyjnym w Sharjah

6.10.2019

MK Business Link miało zaszczyt zostać zaproszonym do Parku Badawczo-Technologiczno-Innowacyjnego w Sharjah. Powstały w 2016 roku z królewskiego dekretu H.H Sheikh Sultan Bin Muhammad Al. Qasimi, Władcy Sharjah (ZEA) Park aspiruje do zostania najbardziej innowacyjnym parkiem w regionie.

MK Business Link zorganizowało również VIP Cocktail Reception – spotkanie biznesowe w jednym z najlepszych hoteli w Dubaju – The Palace Downtown. Udało nam się stworzyć miłą i efektywną atmosferę do współpracy dla naszych polskich firm i dać im szansę do spotkania i porozmawiania z reprezentantami topowych lokalnych firm designerskich i deweloperskich.

Hotel Show 2019

17-19.09.2019

We wrześniu odbyła się już kolejna edycja targów Hotel Show Dubai. Z naszą pomocą firma Luxurious Beds świetnie przygotowała się do targów i posiadała jeden z najładniejszych standów z produktami pościelowymi, który przyciągał wzrok wielu odwiedzających.

Barańska Design to kolejna firma, z którą miałyśmy okazję współpracować podczas Hotel Show. Zapewnianie pomocy na stanowisku to przyjemność, gdy produkty są tak niesamowite jak szklana ważka wisząca nad głowami zwiedzających.

Ponieważ priorytetem dla nas jest wspieranie rozwoju polskich firm, postarałyśmy się zorganizować obiecujące spotkania B2B z topowymi lokalnymi przedsiębiorcami. B2B to nie tylko okazje do przedstawienia siebie i swojej oferty, czy porozmawiania o przyszłej współpracy, ale również do nauczenia się czegoś na temat specyfiki danego rynku i jego potrzeb.

Bosco Conference 2019

12.09.2019

Zespół MK Business Link miał zaszczyt uczestnictwa jako ekspert przemawiając wraz ze swoją ekscelencją Ahmedem Al Mansoorim, szefem Wydziału Spraw Gospodarczych, Politycznych i Mediów Ambasady Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Warszawie, na temat koncentracji relacji biznesowych UAE - PL na konferencji Bosco podczas Invest Pro Poland Warszawa 2019.

Prezes MK Business Link - Małgorzata Panek-Kasińska, opowiedziała o potencjale ZEA oraz skutecznych modelach ekspansji do ZEA.

© 2020 by MK Business Link

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon

FOLLOW US:

  • w-facebook
  • Twitter Clean
Hotel Show 2019