7 - 9 września 2021 | Rijad, Arabia Saudyjska

Hotel Show Saudi Arabia 2021

The Hotel Show Saudi Arabia to najważniejsze wydarzenie dla branży hotelarskiej w Arabii Saudyjskiej. Po raz pierwszy w Rijadzie
Hotel Show Saudi Arabia 2021

Czas i lokalizacja

7 - 9 września 2021
Rijad, Arabia Saudyjska

O wydarzeniu

Hotel Show Saudi Arabia w skrócie:

Grupa docelowa: firmy z szeroko pojętej branży hotelarskiej; targi są odwiedzane przez architektów, developerów, właścicieli hoteli, szefów kuchni, managerów, dystrybutorów zajmujących się ogromnym rynkiem hotelarskim

Liczba uczestników: ponad 7 000

Liczba wystawców: ponad 100  

Cena najmniejszego samodzielnego stoiska: stoisko 6m2 (Shell Scheme) - 3 990 USD + 5% VAT

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń: 31 stycznia 2020

• Podczas targów odbywają się liczne konferencje i spotkania branżowe, pozwalające nawiązać relacje z kluczowymi graczami na rynku. 

Uczestnictwo jako zwiedzający jest darmowe po wypełnieniu formularza na stronie internetowej.  

  

Dlaczego Hotel Show Saudi Arabia?

•  Podczas edycji w 2020 roku firmy europejskie po raz pierwszy w tak otwartej formule pojawią się na targach The Hotel Show Saudi Arabia. Rynek nie jest jeszcze nasycony, a Arabia Saudyjska jest na początku nawiązywania bezpośrednich relacji z Europą.

•  Wydarzenie jest szczególne warte uwagi w kontekście obecnych i planowanych na najbliższe lata projektów hotelowych w Arabii Saudyjskiej, otwierania się kraju na sektor turystyczny i związanej z tym wielkiej rozbudowy infrastruktury turystycznej, czy też przygotowań regionu do Expo 2020.

•  Arabia Saudyjska jest obecnie jednym z najbardziej perspektywicznych rynków na świecie jeżeli chodzi o branżę hospitality. Szacuje się, że obecnie w całym kraju budowanych jest około 190 hoteli. Ponad 80 hoteli i około 27 tys. nowych pokoi zostało oddanych do użytku w 2018 roku.

•  Rynek branży hospitality w Arabii Saudyjskiej napędzają również nowe projekty takie jak The Red Sea Projekt, który przewiduje budowę olbrzymiego kompleksu turystycznego nad Morzem Czerwonym oraz NEOM, czyli projekt gigantycznego i samowystarczalnego miasta przy wybrzeżu Morza Czerwonego.

• Uczestnictwo w Hotel Show Saudi Arabia jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą skorzystać na rozwoju hotelarstwa w Arabii Saudyjskiej, jako że w targach uczestniczy ponad 7 tys. nabywców z hoteli, restauracji i resortów z wielu krajów.

MK Business Link jako przedstawiciel targów przedstawi Państwu ofertę wystawienniczą (pomoże wybrać najlepsze stoisko, dodatkowe wyposażenie, wykorzystać wszystkie możliwości promocyjne, zoptymalizować koszty uczestnictwa). 

Serdecznie zachęcamy do rozważenia obecności na targach. W przypadku zainteresowania lub jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!