Łódź
Łódź

SkyHub
SkyHub

Seminarium Łódź
Seminarium Łódź

Łódź
Łódź

1/3
Seminarium w Łodzi

26.03.2019

26 marca w Łodzi odbyło się seminarium organizowane przez SkyHub i MKBL dotyczące możliwości ekspansji na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich, potencjału tego rynku dla branży IT oraz modeli prowadzenia działalności dla firm IT z uwzględnieniem aspektów podatkowych. Ponadto zaprezentowane zostały możliwości uczestnictwa w targach GITEX Technology Week jako platformy do nawiązania relacji.

 

Podczas spotkania swoją prelekcje miała Pani Prezes Małgorzata Panek-Kasińska. Wydarzenie dedykowane było dla firm z branży IT planujących ekspansję na rynek ZEA oraz udział w targach technologicznych 

Roadshow
Roadshow

Roadshow
Roadshow

Yousef Mishah
Yousef Mishah

Roadshow
Roadshow

1/6
Roadshow po Polsce - przedstawiciel Emaar 

07-13.03.2019

W dniach 7-13 marca MK Business Link, partner Emaar Hospitality Group, miała przyjemność gościć w Polsce Pana Yousefa Mishah - Dyrektora Sprzedaży i Partnerstwa w Emaar Hospitality Group.

Roadshow po Polsce pozwolił na wiele spotkań z firmami, władzami samorządowymi, dyplomatami, podczas których przedstawiliśmy strategiczne inicjatywy Emaar Hospitality Group i ich potencjał, w celu przybliżenia rozmówcom z Polski możliwości współpracy. Jesteśmy przekonani, że zaplanowane działania będą dynamicznie się rozwijać, a nawiązane relacje biznesowe okażą się bardzo owocne. 

COP24
COP24

COP24
COP24

COP24
COP24

COP24
COP24

1/12
Szczyt klimatyczny Katowice 2018 

02-15.12.2018

Zespół MK Business Link jako partner Dubai Electricity and Water Authority (DEWA) wziął udział w Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24) odbywającej się w Katowicach od 2 grudnia do 15 grudnia 2018.

Dzięki nam kilka polskich firm z sektorów: Smart City, E-Mobility, Green Building, Cyber Security, Renewable Energy, Water management, IT solutions miało możliwość omówienia swoich technologii podczas spotkań B2B na najwyższym poziomie.

seminarium
seminarium

seminarium
seminarium

seminarium
seminarium

seminarium
seminarium

1/3
Seminarium Mosty Technologiczne 

15.11.2018

15 listopada 2018 roku w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie odbyło się seminarium inaugurujące nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne. Podczas seminarium swoją prelekcje miała Pani Prezes MK Business Link Małgorzata Panek-Kasińska, opowiedziała o potencjale ZEA, targach jako metodzie nawiązywania relacji oraz o skutecznych modelach ekspansji do ZEA.

8
8

7
7

5
5

8
8

1/9
Forum polsko-emirackie

08.11.2018

Zespół MK Business Link miał zaszczyt uczestnictwa jako ekspert i panelista w polsko-emirackim forum biznesowym w Hotelu Raffles w Warszawie. Wydarzenie odbyło się 8 listopada 2018r.

 

Na Forum przybyła liczna reprezentacja ze strony Zjednoczonych Emiratów Arabskich, z Ministrem Infrastruktury, Dr Abdullahem Belhaif Al Nueimi, Ministrem Bezpieczeństwa Żywności, Mariam Al Muhairi, Wice Ministrem Spraw Zagranicznych, Mohamedem Al Sharaf, Sekretarzem Generalnym Międzynarodowej Rady Inwestycyjnej, Jamalem Saif Al Jarwan, Szefami Izb Gospodarczych Emiratów: Dubaj, Szardża, Fudżajra oraz przedstawicielami biznesu.

konferencja
konferencja

konferencja
konferencja

konferencja
konferencja

konferencja
konferencja

1/4
Doing Business: Taiwan, India, Kazakhstan

29.10.2018

29 października 2018 r. w Poznaniu odbyła się konferencja na temat rozwoju firm na rynkach azjatyckich pt. „Doing Business: Taiwan, India, Kazakhstan”. Spotkanie adresowane było do przedsiębiorców z Wielkopolski reprezentujących sektor MŚP, którzy już działają na rynkach międzynarodowych, ale również do tych, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą na tych rynkach.

Na zaproszenie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, mieliśmy przyjemność podzielić się naszymi doświadczeniami ze współpracy z Indiami, w tym opowiedzieć o przebiegu i rezultatach naszej niedawnej misji gospodarczej. MK Business Link reprezentowała Edyta Szott, która od wielu lat z pasją i zaangażowaniem eksploruje rynek Indii. 

B2B
B2B

B2B
B2B

B2B
B2B

B2B
B2B

1/30
GITEX 2018 Dubai

14-18.10.2018

W dniach 14-18 października 2018r. odbyła się 38 edycja największych targów technologicznych i IT na Bliskim Wschodzie – GITEX 2018.

Jako wyłączny przedstawiciel targów w Polsce zespół MK Business Link był obecny na targach i wspierał swoich klientów. Ważną częścią targów była ceremonia otwarcia, a także obecność Szejka Mohammed bin Rashid Al Maktoum.

Targi GITEX gromadzą inwestorów i przedsiębiorców z całego świata, umożliwiając wymianę najnowszych technologii oraz wdrożenie interesujących i innowacyjnych startupów.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów.

konferencja
konferencja

Pani Prezes MK Business Link
Pani Prezes MK Business Link

Pani Prezes MK Business Link
Pani Prezes MK Business Link

konferencja
konferencja

1/6
MK Business Link na spotkaniu z firmami przed wyjazdem na GITEX

08.10.2018

W poniedziałek 8.10.2018r. w Warszawie odbyło się spotkanie z firmami, które wyjeżdżają na targi GITEX 2018 oraz na wydarzenie Future Technology Week w kwietniu 2019.

Podczas konferencji, informacjami o potencjale relacji Polska-ZEA i wizjonerskich projektach Dubaju podzieliła się Pani Sawsan Alalawi – Head of Consular Affairs and Nationals Services Section Ambasady ZEA w Polsce. Natomiast o potencjale rozwoju na Bliskim Wschodzie dla różnych sektorów branży IT ekspresyjnie opowiedziała Małgorzata Panek-Kasinska, Prezes MK Business Link, podpowiadając jak efektywnie wykorzystać obecność na targach w ZEA oraz zarażając wielu ze słuchaczy chęcią głębszego poznania nowych możliwości biznesowych.

Polskie Stoisko
Polskie Stoisko

VIP Tour
VIP Tour

Polskie Stoisko
Polskie Stoisko

Polskie Stoisko
Polskie Stoisko

1/6
Hotel Show Dubai & The Leisure Show 2018

16-18.09.2018

We wrześniu w Dubaju odbyły się targi Hotel Show Dubai & The Leisure Show 2018.

Zespół MK Business Link wziął udział w targach, gdzie wspierał obecnych partnerów biznesowych, odbył wiele spotkań z przyszłymi partnerami oraz uczestniczył w ceremonii rozdania nagród Middle East Hospitality Awards. Pawilony na targach odwiedził Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum – dyrektor generalny The Emirates Group.